Ofensywa transferowa Romy. Teraz zarzucili sieć na reprezentanta Belgii

Dziennikarze "La Gazzetty dello Sport" informują, że szefostwo AS Romy bacznie obserwują Youriego Tielemansa i wkrótce planują usiąść z nim do rozmów dotyczących kontraktu. Byłby to trzeci niemalże w stu procentach przyklepany letni transfer "Giallorossich".

Youri Tielemans
Na zdjęciu: Youri Tielemans
  • Roma już rozpoczęła pracę nad letnimi wzmocnieniami
  • “Giallorossich” wkrótce planują usiąść do rozmów z Yuorim Tielemansem
  • Kontrakt Belga z Leicester City wygasa wraz z końcem sezonu

Youri Tielemans zawita do stolicy Italii?

AS Roma niemalże w stu procentach przyklepała transfery Hassema Aouara oraz Evana Ndicki. Teraz dziennikarze “La Gazzetty dello Sport” informują, że szefostwo “Giallorossich” wkrótce planują usiąść do rozmów z Yourim Tielemansem oraz jego otoczeniem.

Kontrakt reprezentanta Belgii z Leicester City wygasa wraz z końcem sezonu. Szanse na przedłużenie umowy 26-latka z “Lisami” są praktycznie zerowe. Agenci piłkarza są praktycznie przekonani, że ich podopieczni dołączy do zespołu Romy. W ostatnich tygodniach nawet odbyli długą rozmowę z Jose Mourinho, szkoleniowcem “Giallorossich”.

Youri Tielemans w obecnym sezonie Premier League rozegrał 29 spotkań, w których zdobył trzy bramki oraz zanotował jedną asystę. Wychowanek Anderlechtu wyceniany jest przez portal “Transfermarkt” na 30 milionów euro.

Sprawdź także: Cassano przejechał się po Juventusie. “W tym roku znowu nic nie wygrali”

Komentarze