Saudyjskie media pewne. Gwiazda Milanu nie trafi do Al-Hilal

Theo Hernandez ostatnio był łączony z przeprowadzką do Al-Hilal. Portal "Shooot" dementuje te informacje. Saudyjski klub nawet nie prowadzi rozmów z reprezentantem Francji.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO / Antonio Balasco Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Kibice Milanu mogą spać spokojnie
  • Theo Hernandez nie trafi zimą do Al-Hilal
  • Saudyjczycy nie prowadzą rozmów z Francuzem

Theo Hernandez nie wzmocni Al-Hilal

W ostatnich tygodniach pojawiła się plotka, jakoby Theo Hernandez miał opuścić AC Milan. Francuz bowiem trafił na celownik Al-Hilal. Te informacje sprostowały wreszcie saudyjskie media. Serwis “Shooot” jest pewien, że lewy obrońca nie dołączy zimą do Sergeja Milinkovicia-Savicia i spółki. Ba, gwiazda “Rossonerich” nawet nie prowadzi rozmów z tamtejszą stroną.

Fani Milanu raczej byli spokojni o przyszłość Theo Hernandeza. Francuski obrońca bardzo dobrze czuje się w Mediolanie oraz w drużynie. Na włoskich boiskach 26-latek występuje już od czterech lat. Jego początki nie były udane, ale z biegiem czasu nie tylko stał się kluczowym zawodnikiem “Rossonerich”, ale również czołowym graczem na świecie na swojej pozycji.

Theo Hernandez w obecnie trwającym sezonie rozegrał 20 spotkań pod wodzą Stefano Piolego. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców oraz zaliczyć tyle samo asyst.

Sprawdź także: Potwierdził się najgorszy scenariusz. Długa absencja Tomoriego

Komentarze