Sturaro wraca do Genoi

Serie A
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Serie A

Na łamach oficjalnej strony internetowej Juventusu FC pojawił się komunikat, że CFC Genoa zapłaci 1,5 mln euro klubowi z Piemontu za wypożyczenie Stefano Sturaro. Włoski pomocnik do ekipy z portowego miasta trafi na pół roku z opcją transferu definitywnego.

Czytaj dalej…

Genoa będzie miała możliwość wykupienia zawodnika za osiem milionów euro, które byłyby płacone przez klub z Ligurii przez trzy lata. Juventus zapewnił sobie także dodatkowe bonusy, które zależnie od sportowych osiągnięć, mogą dać mistrzom Włoch dodatkowo nawet osiem milionów euro.

25-letni zawodnik w przeszłości bronił już barw Genoi, w której przeszedł przez wszystkie szczeble grup młodzieżowych. W barwach teamu z Ligurii zawodnik zaliczył 31 spotkań, po czym w 2014 roku przeniósł się do Juve. Sturaro w ekipie z Piemontu zaliczył 90 spotkań, wygrywając ze Starą Damy cztery razy mistrzostwo Włoch.

Dodajmy, że w ostatnim czasie czterokrotny reprezentant Włoch bronił barw Sportingu Clube de Portugal, do którego był wypożyczony w sierpniu minionego roku. W tym miesiącu zawodnik wrócił do Juventusu, ale jak się okazało, nie na długo.


Komentarze