Bayern nie jest zainteresowany Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Hasan Salihamidzić w rozmowie z niemieckim Sport1.de po raz kolejny podkreślił, że Bayern Monachium nie jest zainteresowany pozyskaniem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wciąż poszukuje klubu, w którym mógłby wystąpić w Lidze Mistrzów.

  • Bayern Monachium nie jest zainteresowany pozyskaniem Cristiano Ronaldo
  • Kolejny raz podkreślił to Hasan Salihamidzić
  • Portugalczyk ma spory problem ze znalezieniem nowego klubu

Problem Cristiano Ronaldo. Nikt go nie chce?

Chociaż Manchester United wciąż utrzymuje się przy swojej wersji, że Cristiano Ronaldo znajduje się w planach klubu na przyszły sezon, to jednak wydaje się, że dni Cristiano Ronaldo na Old Trafford są już policzone. Media nie mają wątpliwość, że Portugalczyk tego lata opuści zespół Czerwonych Diabłów.

Problem w tym, że żaden z potencjalnych klubów, które mogłyby pozyskać Ronaldo nie jest zainteresowany jego usługami. Kilka dni temu ze starań o napastnika United zrezygnowała Chelsea, a wszystko za sprawą Thomasa Tuchela, który miał zablokować ten możliwy ruch. Teraz kolejny raz Hasan Salihamidzić podkreślił, że Bayern Monachium także nie jest zainteresowany Portugalczykiem.

– Mam dużo szacunku do Cristiano Ronaldo, jego osiągnięć oraz kariery. Ale powtórzę raz jeszcze: to nie jest temat dla nas – skomentował Salihamidzić.

Media od pewnego czasu sugerowały, że Ronaldo może być ciekawą alternatywą dla odchodzącego Roberta Lewandowskiego. Teraz, gdy odejście Polaka jest już praktycznie potwierdzone, temat Portugalczyka powrócił. Serwis Sport1.de trzy tygodnie temu informował, że Jorge Mendes, agent gracza Manchesteru United, miał oferować usługi swojego klienta Bawarczykom, którzy jednak od samego początku nie wykazywali zainteresowania wobec tego transferu.

Zobacz również: Transfer Lewandowskiego z ważną rolą Nagelsmanna

Komentarze