Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Ruben Neves w zamian za Keana w Juve?

Według najnowszych informacji Sky Sport Italia sternicy Juventusu FC biorą pod uwagę wymianę zawodników z jednym z klubów z Premier League. Moise Kean miałby do trafić Wolverhampton Wanderers, a w przeciwną stronę miałby się udać Ruben Neves.

Czytaj dalej…

Przedstawiciel Bianconerich w osobie Fabio Paraticiego był w środę w Londynie, przeprowadzając rozmowy z działaczami kilku klubów angielskiej ekstraklasy.

Głównym tematem rozmów z udziałem Paraticiego miała być przyszłość Samiego Khediry. Niemniej omówione zostały także kwestie ewentualnej transakcji z udziałem Portugalczyka Nevesa i Włocha Keana.

Warto zaznaczyć, że w sprawie napastnika Juve kontaktował się z włoskim klubem już Everton, oferując 35 milionów euro. Niemniej turyński klub jest gotowy sprzedać zawodnika, zapewniając sobie możliwość odkupienia 19-latka. Zdanie mogłoby jednak ulec zmianie, gdy szeregi Bianconerich miał zasilić Neves.

22-letni piłkarz Wilków ma na swoim koncie 11 spotkań w reprezentacji Portugalii. Dwa lata temu dołączył do Wolverhampton z FC Porto, kosztując 18 milionów euro.

W poprzedniej kampanii Neves zaliczył 40 spotkań, w których zdobył pięć bramek, a także zaliczył cztery asysty. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na ponad 45 milionów euro.


Komentarze