Rośnie zainteresowanie kluczowym piłkarzem Bayernu

Nazwisko Joshuy Kimmicha w ostatnim czasie nie schodzi z okładek gazet. Według hiszpańskich mediów, defensywny pomocnik latem może zmienić otoczenie, choć zaprzeczają temu niemieccy żurnaliści. Jak donosi madrycki dziennik MARCA, 28-latek jest obserwowany przez co najmniej trzech potentatów - FC Barcelonę, Liverpool oraz Arsenal.

Joshua Kimmich
IMAGO / Dennis Ewert Na zdjęciu: Joshua Kimmich
  • Joshua Kimmich jest wymarzonym celem transferowym FC Barcelony
  • Sytuację niemieckiego pomocnika monitoruje jednak nie tylko Duma Katalonii
  • 28-latek ma być obserwowany również przez Liverpool oraz Arsenal

Joshua Kimmich trafi do Premier League?

Niemiecka prasa upiera się, że Joshua Kimmich nie ma zamiaru odchodzić z Bayernu Monachium, a bawarski gigant nawet nie rozważa jego sprzedaży. Całkiem inne zdanie w tej sprawie mają jednak żurnaliści z Półwyspu Iberyjskiego.

Według najnowszych doniesień hiszpańskiego dziennika “MARCA”, defensywny pomocnik znajduje się na celowniku FC Barcelony, Liverpoolu oraz Arsenalu. Angielskie kluby w ostatnim czasie miały dołączyć do wyścigu o podpis 28-latka.

Jak podaje wyżej wspomniane źródło, Barcy może nie być stać na spełnienie oczekiwań finansowych Bayernu Monachium i Joshuy Kimmicha, ale za to dysponujące wielkimi funduszami drużyny z Premier League nie powinny mieć takich problemów.

Komentarze