Real Madryt zmienił zdanie w sprawie transferu gwiazdy Chelsea

Real Madryt według wieści Marki nie ma juz zamiaru już walczyć o to, aby pozyskać Kaia Havertza. Niemiec przez długi czas wydawał się głównym celem dla Los Blancos na letnie okno transferowe.

Kai Havertz
fot. Imago / Sven Simon Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Real Madryt według najnowszych doniesień może zrezygnować z planu pozyskania Kaia Havertza
  • Niemiecki piłkarz podobno podjął juz rozmowy związane z parafowaniem nowej umowy z Chelsea
  • Aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2025 roku

Giganta La Liga zrezygnował z Kaia Havertza

Real Madryt został w trakcie minionego weekendu wicemistrzem La Liga, uznać w lidze hiszpańskiej wyższość tylko FC Barcelonie. Jednocześnie działacze Królewskich nie chcą, aby taka sytuacja powtórzyła się w kolejnej kampanii.

Działacze Realu mają zamiar wzmocnić drużynę na kilku pozycjach. Wydawało się, że szeregi hiszpańskiego giganta wzmocni Kai Havertz. Marca przekonuje natomiast, że Niemiec nie jest już postrzegany jako jeden z głównych celu klubu.

Hiszpańscy dziennikarze ujawnili, że jak na razie władze Realu nie podjęły żadnej próby sfinalizowania transakcji z udziałem Havertza. Niemiecki piłkarz prowadzi natomiast rozmowy z działaczami Chelsea w sprawie parafowania nowego kontraktu.

Niewykluczone natomiast, że jeden ze znanych zawodników w trakcie letniej sesji transferowej zdecyduje się na transfer z jednego z klubów z Premier League do Realu. Klub z Estadio Santiago Bernabeu jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Harry’ego Kane’a z Tottenhamu Hotspur.

Czytaj więcej: Real Madryt zmienił plany wobec Brahima Diaza

Komentarze