Raków próbował pozyskać napastnika. “Gdyby taki piłkarz przyszedł, to byłby gwiazdą”

Jak donosi Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu "Meczyki.pl", w programie "Okno Transferowe", Raków Częstochowa próbował pozyskać Jeana-Philippe'a Krasso z Saint-Etienne. Napastnik jednak nie skusił się możliwością gry w polskim klubie.

Jean-Philippe Krasso
PressFocus Na zdjęciu: Jean-Philippe Krasso
  • Raków Częstochowa starał się o Jeana Philippe’a Krosso
  • Piłkarz jednak nie skusił się na grę w polskim zespole
  • 25-latek ma za sobą fantastyczny sezon na zapleczu Ligue 1

“Zachowując wszelkie proporcje, trochę taki Kolo Muani”

Mistrzowie Polski pozyskali już Łukasza Zwolińskiego do ataku, ale wciąż rozglądają się za nowym zawodnikiem. Jak donosi Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, w programie “Okno Transferowe”, Raków Częstochowa próbował wykupić Jeana-Philippe’a Krasso z Saint-Etienne. Napastnik urodzony w Niemczech jednak nie skusił się na grę w polskim zespole.

Jak patrzyłem po statystykach, mówimy o prawdziwym kozaku. (…) Kosmiczne liczby. Zachowując wszelkie proporcje, trochę taki Randal Kolo Muani. Oferowali mu naprawdę wysoki kontrakt jak na swoje możliwości. Natomiast odbijamy się od tego, że to tylko polska liga. Gdyby taki piłkarz przyszedł, to byłby gwiazdą Ekstraklasy – przyznał Tomasz Włodarczyk.

Jean-Philipp Krasso rozegrał w obecnym sezonie 34 spotkania w koszulce Saint-Etienne na zapleczu Ligue 1. 25-latek w tym czasie zdobył aż 16 bramek oraz zanotował 12 asyst.

Sprawdź także: Tobiasz na radarze nowego klubu. Zastąpi reprezentanta Polski?

Komentarze