PSV oczekuje 50 mln euro za swoją gwiazdę

Cody Gakpo
PressFocus Na zdjęciu: Cody Gakpo

PSV Eindhoven cały czas oczekuje około 50 milionów euro za Cody’ego Gakpo. Holenderski klub latem odrzucił ofertę od Leeds United, które nie spełniło tych wymagań.

  • Cody Gakpo jest łakomym kąskiem na rynku
  • PSV nie planuje sprzedawać swojego piłkarza zimą
  • Ewentualna oferta musiałaby jednak opiewać na minimum 50 mln euro

Cody Gakpo wyceniony przez PSV

Dyrektor generalny PSV Eindhoven Marcel Brands w ostatnim wywiadzie zdradził, że podczas ostatniego letniego okienka transferowego do siedziby holenderskiego klubu przyszła propozycja za Cody’ego Gakpo, jednak jej nadawcą nie był Manchester United, o czym spekulowano kilka miesięcy temu.

Jak się okazuje, wspomnianą wyżej ofertę wysłało… Leeds United. “Pawie” zaproponowały za lewoskrzydłowego około 41 milionów euro (30 mln euro podstawy oraz 11 mln euro w formie bonusów). Klub z Philips Stadium odrzucił tę propozycję, ponieważ oczekiwał i ciągle wymaga przynajmniej 50 mln euro.

Zobacz również:

PSV Eindhoven nie chce sprzedawać swojej młodej gwiazdy już w styczniu, ale ewentualne rozmowy zacznie dopiero, gdy na stole pojawi się mniej więcej 50 milionów euro.

Cody Gakpo w 23 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 13 bramek i zaliczył 17 asyst. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 35 mln euro.

Czytaj więcej: Obrońca Borussii Dortmund na liście życzeń Leeds

Komentarze