Anderlecht stawia sprawę jasno. Reprezentant Belgii musi szybko podjąć decyzję

RSC Anderlecht uzgodnił warunki kontraktu z Thorganem Hazardem. Jednak odejścia Belga z Borussii Dortmund i dołączenie do rodzimej ligi stoi pod znakiem zapytania. Zawodnik wciąż zwleka z decyzją, a czołowa drużyna Pro League daje mu kilka godzin na odpowiedź - informuje Sacha Tavolieri.

Thorgan Hazard
IMAGO / RHR-Foto Na zdjęciu: Thorgan Hazard
  • Thorgan Hazard uzgodnił warunki z Anderlechtem
  • Jednak zawodnik Borussii Dortmund wciąż zwleka z decyzją
  • Belgijski klub daje 30-latkowi kilka godzin na podjęcie decyzji

Thorgan Hazard ma kilka godzin na przyjęcie oferty Anderlechtu

Thorgan Hazard w ostatnich dniach uzgodnił osobiste warunki z Anderlechtem. Wydawało się, że powrót 30-letniego zawodnika do rodzimej ligi jest przesądzony, jednak Sacha Tavolieri przekazuje nowe informacje związane z piłkarzem i jego potencjalnym powrotem do Belgii.

Otóż skrzydłowy Borussii Dortmund dostał ultimatum od Anderlechtu i ma kilka godzin na podjęcie decyzji. Thorgan Hazard początkowo zgodził się na oferowany kontrakt przez belgijski klub, jednak za ich plecami szukał lepszych warunków i rozmawiał z innymi klubami.

Przyszłość reprezentanta Belgii na Signal Iduna Park jest niemal przesądzona. Borussia Dortmund nie wiąże przyszłości z Hazardem i wystawiła go na listę transferową. W topowych ligach okienko transferowe dobiegło końca, jednak w innych ligach wciąż można dokonywać transferów. Tak jest właśnie w belgijskiej Pro League.

Sprawdź także: Coutinho zdecydował, gdzie chce zagrać. Odrzucił europejskie kluby

Komentarze