Cracovia finalizuje transfer stopera mistrza Finlandii

Arttu Hoskonen
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Arttu Hoskonen

Cracovia jest o krok od finalizacji ważnego zimowego wzmocnienia. Pasy zasili zawodnik HJK Helsinki Arttu Hoskonen. 25-latek może jeszcze w poniedziałek zostać ogłoszony zawodnikiem Cracovii.

  • O krok od przenosin do Cracovii jest Arttu Hoskonen
  • 25-latek podpisze kontrakt do czerwca 2025 roku
  • Ogłoszenie transferu może nastąpić jeszcze w poniedziałek

Cracovia wzmacnia rywalizację na środku obrony

Cracovia nie próżnuje w trakcie zimowego okna transferowego i pracuje nad wzmocnieniami swojej kadry. Klub zagwarantował sobie już kilka wypożyczeń zawodników zza granicy, a na tym nie koniec. Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl przekazał, że Pasy są bliskie finalizacji kolejnego ważnego wzmocnienia. 

Zgodnie z informacjami Włodarczyka, zawodnikiem Cracovii ma zostać reprezentant Finlandii – Arttu Hoskonen. Stoper przeniesie się do Krakowa z HJK Helsinki. Z nowym pracodawcą ma związać się umową do końca czerwca 2025 roku. 

Dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi środkowy obrońca był pewnym punktem ekipy mistrza Finlandii. Rozegrał 6 meczów w aktualnej edycji Ligi Europy. Wszystko wskazuje zatem na to, że Cracovię wzmocni stoper, będący w stanie wznieść rywalizację na środku obrony na wyższy poziome.

Komentarze