Inter rozgląda się za nowym obrońcą. Na celowniku gracz Salzburga

Priorytetem Interu Mediolan na letnie okienko transferowe jest sprowadzenie Mario Hermoso. "Nerazzurri" jednak zaczęli się rozglądać za alternatywą dla Hiszpana. W tym celu klub zainteresował się Oumarem Soletą - informuje "La Gazzetta dello Sport".

Oumar Solet
Obserwuj nas w
Marco Canoniero / Alamy Na zdjęciu: Oumar Solet
  • Inter Mediolan znalazł alternatywę w przypadku niepowodzenia transferu Mario Hermoso
  • W kręgu zainteresowań “Nerazzurrich” znalazł się Oumar Solet
  • Sprowadzenie 24-latka wiązałoby się z wydatkiem rzędu 10 milionów euro

Oumar Solet łączony z Interem Mediolan

W letnim okienku transferowym Inter Mediolan chciałby wzmocnić linię obrony. Zważywszy, że kontrakt Mario Hermoso z Atletico Madryt dobiega końca, to właśnie nim zainteresowali się “Nerazzurri”. “La Gazzetta dello Sport” informuje, że właśnie hiszpański stoper jest priorytetem włoskiego klubu.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanej przez różową prasę dowiadujemy się, że Inter Mediolan interesuje się również innym stoperem. A mianowicie Oumarem Soletem z Red Bull Salzburga. Koszt potencjalnego transfer 24-latka wynosiłby około 10 milionów euro. Jednak Francuz pozostaje tylko alternatywą dla Mario Hermoso.

Oumar Solet w obecnym sezonie ma na koncie 23 występy w barwach austriackiego zespołu. W tym czasie zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców oraz zaliczyć jedną asystę.

Sprawdź także: Inter wycenił Thurama. PSG poznało kwotę za ewentualnego następcę Mbappe

Komentarze