Studio Belek: Niewulis i Dziekoński bliscy odejścia z Rakowa

Andrzej Niewulis
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Andrzej Niewulis

Większość ekstraklasowych drużyn pojechało na obóz przygotowawczy do Turcji. Wraz z częścią redakcji Goal.pl w Belek przebywa też Janekx89, który prezentuje kolejną porcję transferowych newsów. Według jego informacji, Raków Częstochowa lada moment mają opuścić dwaj piłkarze – Andrzej Niewulis oraz Xavier Dziekoński.

  • Raków Częstochowa wietrzy szatnię
  • Niewulis i Dziekoński zmienią otoczenie
  • Musa Gurbanli raczej nie trafi do Ekstraklasy

Raport z Belek: Raków rozstanie się z Niewulisem i Dziekońskim

Jak informuje współpracujący z Goal.pl Janekx89, w najbliższym czasie z Rakowa Częstochowa może odejść dwóch zawodników – Andrzej Niewulis oraz Xavier Dziekoński. 33-letni środkowy obrońca jest bliski przeprowadzki do Jagiellonii Białystok, a 19-letni bramkarz ma przenieść się na wypożyczenie do drugoligowej Garbarni Kraków.

Warto zaznaczyć, że Andrzej Niewulis był kapitanem “Medalików”, a Xavier Dziekoński uchodzi za wielki talent, choć brakuje mu regularnej gry.

Zdolny golkiper w krakowskiej ekipie powinien występować w wyjściowej jedenastce.

Raport z Belek: Musa Gurbanli poza zasięgiem polskich klubów

Przebywający z częścią naszej redakcji w Turcji Janekx89 poinformował także o tym, że Musa Gurbanli najprawdopodobniej nie trafi do Ekstraklasy. Azerski napastnik po tym, jak przedłużył kontrakt z Karabachem, ma być poza zasięgiem polskich klubów.

Przypomnijmy, iż 20-latek był łączony z Pogonią Szczecin, która ostatecznie nie planuje wzmacniać ataku podczas trwającego zimowego okienka transferowego.

Musa Gurbanli w 49 spotkaniach dla Karabachu strzelił 24 bramki i zaliczył 12 asyst.

  • Oglądaj treści na naszym kanale:

Komentarze