Napoli odrzuciło kosmiczną ofertę Saudyjczyków za gwiazdora

Napoli odrzuciło ofertę Al-Hilal za Victora Osimhena opiewającą na 140 milionów euro. Sam zawodnik zlekceważył możliwość zarabiania w saudyjskim klubie aż 60 milionów euro rocznie - informuje dziennik "L'Equipe".

Victor Osimhen
Obserwuj nas w
IMAGO / LaPresse Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Napoli odrzuciło ofertę Al-Hilal za Victora Osimhena
  • Saudyjczycy oferowali Włochom aż 140 milionów euro
  • Samego Nigeryjczyka nie skusiły zarobki wynoszące 60 milionów euro rocznie

Victor Osimhen zostaje w Napoli. Oferta Al-Hilal odrzucona

Z informacji przekazanych przez francuski dziennik “L’Equipe” wynika, że Napoli właśnie odrzuciło ofertę Al-Hilal za Victora Osimhena. Wynosiła ona aż 140 milionów euro. W tej chwili “Azzurri” nie myślą o sprzedaży nigeryjskiego napastnika, a o przedłużeniu z nim kontraktu.

Sam król strzelców minionego sezonu Serie A odrzucił możliwość przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Al-Hilal złożyło mu lukratywną ofertę zarobków wynoszącą aż 60 milionów euro rocznie. Jeśli nigeryjski napastnik zgodziłby się na podpisanie nowej umowy z Napoli, to jego pensja wynosiłaby 7 milionów euro za sezon

Victor Osimhen zasilił szeregi “Azzurrich” latem 2020 roku. Wówczas klub spod Wezuwiusza zapłacił Lille za jego transfer 75 milionów euro. 24-latek do tej pory rozegrał 101 spotkań w koszulce Napoli. Udało mu się zdobyć aż 59 bramek, a także zanotować 14 asyst.

Sprawdź także: Dojdzie do zaskakującego transferu? Liverpool rozważa sprowadzenie piłkarza Barcelony

Komentarze