Serie A
Serie A

Napoli oczekuje 25 mln euro za Verdiego

Według najnowszych doniesień włoskich mediów Torino FC włączyło się na dobre do gry o pozyskanie Simone Verdiego z SSC Napoli. Wcześniej zainteresowanie piłkarzem wyrażała UC Sampdoria.

Czytaj dalej…

27-letni zawodnik nie znajduje się w planach Carlo Ancelottiego na nowy sezon, więc wszystko wskazuje na to, że Verdi. niebawem rozstanie się z ekipa aktualnych wicemistrzów Włoch. Pod warunkiem, że pojawi się chętny, który będzie gotowy przeznaczyć 25 milionów euro na transfer.

W ostatnim czasie propozycję w wysokości 21 milionów euro złożył neapolitańczykom klub z Piemontu, ale oferta miała zostać natychmiast odrzucona. Warto zaznaczyć, że propozycję na podobnym poziomie planuje złożyć wkrótce klub z Ligurii, co pozwala przypuszczać, że spotka ją ten sam los, co tą złożoną przez Torino.

Spod Mediaset sugeruje, że klub z południa Włoch ma konkretne oczekiwania w związku z ewentualną sprzedażą byłego zawodnika Bologny FC i zamierza być w swoich oczekiwaniach nieugięty.

Przypomnijmy, że 27-latek trafił do Napoli w lipcu 2018 roku za 24,5 miliona euro. Jak dotąd zaliczył w szeregach Azzurrich łącznie 64 mecze, notując 16 trafień i 15 asyst.


Komentarze