Monaco prowadzi w wyścigu po napastnika Torino

Andrea Belotti
fot. PressFocus Na zdjęciu: Andrea Belotti

Andrea Belotti ze względu na to, że lada moment wygaśnie jego umowa z Torino, jest jednym z najbardziej rozchwytywanych napastników na rynku transferowym. Nowe wieści na temat zawodnika przekazał serwis CalcioMercato.com, dając do zrozumienia, że Włoch jest blisko dołączenia do AS Monaco.

  • Wciąż niewyjaśniona jest przyszłość Andrei Belottiego
  • Nowe informacje na temat 28-latka przekazał serwis CalcioMercato.com
  • Reprezentant Włoch znajduje się na radarze AS Monaco i Fiorentiny

Belotti zamieni Serie A na Ligue 1?

Andrea Belotti ma kontrakt ważny tylko do końca czerwca. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz nie tylko rozstanie się z klubem z Turynu, ale również zmieni ligę.

CalcioMercato.com twierdzi, że 44-krotny reprezentant Włoch zakotwiczy w Ligue 1. Belotti po siedmiu latach spędzonych w Torino może się zatem pożegnać z przedstawicielem Serie A. Chociaż sternicy turyńskiego klubu starali się przekonać piłkarza do parafowania nowej umowy, to nic z tego nie wyszło.

Zobacz także:

Włoscy dziennikarze przekonują natomiast, że urodzony w Calcinate napastnik podpisze z klubem z Stade Louisa II kontrakt na trzy lata. Belotti ma w ekipie z ligi francuskiej odgrywać ważną rolę. Sternicy przedstawiciela Ligue 1 dużo sobie obiecują po transferze włoskiego napastnika. Chociaż także Fiorentina jest zainteresowana zawodnikiem.

Belotti w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 23 meczach, strzelając w nich osiem goli. Rynkowa wartość piłkarza to z kolei 20 milionów euro.

Czytaj więcej: Europejskie potęgi stoczą walkę o defensora Torino

Komentarze