Miedź z większym darem przekonywania od Wisły Kraków

Miedź Legnica może niebawem ogłosić ciekawe wzmocnienie. Mimo że okno transferowe już jest zamknięte. Przedstawiciel Fortuna 1 Ligi jest blisko pozyskania Ibana Salvadora, przekazał Kamil Warzocha z Weszlo.com.

Iban Salvador
fot. Imago / Alterphotos Na zdjęciu: Iban Salvador
  • Miedź Legnica walczy w tym sezonie o powrót do PKO ekstraklasy
  • Weszlo.com podało, że wkrótce do drużyny Radosława Belli może trafić Iban Salvador
  • 27-latek jest wielokrotny reprezentantem Gwineii Równikowej

Miedź blisko ciekawego transferu

Miedź Legnica w tej kampanii celuje w awans do PKO Ekstraklasie. Jednocześnie ekipa Radosława Belli ma zamiar szybko wrócić do elity po spadku sprzed kilku miesięcy.

Tymczasem dziennikarz Kamil Warzocha z Weszlo.com przekazał, że Miedź Legnica rywalizowała ostatnio o jednego z zawodników z Wisłą Kraków. Na radarze obu ekip znalazł się wielokrotny reprezentant Gwinei Równikowej. Wygląda na to, że piłkarz wybrał ostatecznie grę w szeregach trzeciej aktualnie drużyny na zapleczu PKO Ekstraklasy.

Iban Salvador, bo o nim mowa, ma wzmocnić Miedź na pozycji ofensywnego pomocnika. 27-latek ma podpisać z legniczanami kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Ofensywny zawodnik ma na swoim koncie ponad 120 występów w drugiej lidze hiszpańskiej. Zdobył w nich 11 bramek i zaliczył siedem asyst.

Czytaj więcej: Miedź – Wisła na remis. Ważny gol w końcówce [WIDEO]

Komentarze