Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Media: Niejasna przyszłość Lukaku

Romelu Lukaku co prawda stwierdził w jednej ze swoich wypowiedzi dla mediów, że jego ulubioną ligą jest Serie A. Belg jednak nie zakomunikował, że myśli o nowych wyzwaniach, jak to było w przypadku Paula Pogby. Media na Wyspach Brytyjskich przekonują, że nie jest jeszcze przesądzone, że reprezentant Belgii latem zmieni klub.

Czytaj dalej…

The Mirror i The Sun sugerują, że Lukaku chce okazać szacunek Man Utd i jego kibicom, chcąc kontynuować swoją karierę w tym klubie, który jest przed startem nowego sezonu w trudnym położeniu, biorąc pod uwagę, że Czerwone Diabły nie będą mieć okazji grać w Lidze Mistrzów.

Tymczasem ciekawe doniesienia pojawiły się na łamach The Telegraph, gdzie można przeczytać, że Inter Mediolan jest gotowy oddać w zamian za belgijskiego napastnika Mauro Icardiego do Man Utd. Przedstawiciele angielskiej ekipy nie kwapią się jednak do pozyskania Argentyńczyka, mając na uwadze trudny charakter piłkarza.

Odnotujmy w każdym razie, że Belg to jeden z głównych celów transferowych Antonio Conte. Włoch chciał pozyskać Lukaku, gdy był jeszcze menedżerem Chelsea FC, ale ostatecznie zawodnik zdecydował się na transfer do Man Utd z Evertonu.

Komentarze