Neymar
Neymar fot. ASInfo

Media: Barca zaczęła rozmowy z PSG ws. Neymara

Według informacji GloboEsporte sternicy FC Barcelony zaczęli rozmowy z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Neymara. Jeśli transakcja z udziałem Brazylijczyka stałaby się faktem, to kariera zawodnika w pewnym stopniu zatoczyłaby koło, bo wcześniej piłkarz bronił barw Dumy Katalonii.

Czytaj dalej…

Od kilku miesięcy media na całym świecie donoszą, że Neymar może wrócić do Barcy, nie będąc do końca zadowolonym ze swojego pobytu w ekipie ze stolicy Francji. Wygląda na to, że do takiego rozwiązanie wcale nie jest tak daleko, jak pierwotnie przypuszczano.

Najnowsze doniesienia ws. Brazylijczyka są takie, że klub z Katalonii jest gotowy wyłożyć za piłkarza 100 milionów euro, angażując w temat odzyskania Neymara także takich zawodników jak: Samuel Umtiti, Ousmane Dembele, czy Ivan Rakitić, którzy mieliby zostać oddani do PSG w ramach rozliczenia za reprezentanta Brazylii.

Odnotujmy, że Neymar aktualnie leczy kontuzję, której doznał tuż przed startem Copa America. 27-latek ma na swoim koncie 186 występów w szeregach Blaugrany, notując w nich 105 trafień i 76 asyst.


Komentarze