Marsylia i Lorient chcą wymienić się piłkarzami

Olympique Marsylia - FC Lorient
PressFocus Na zdjęciu: Olympique Marsylia - FC Lorient

Bamba Dieng i Terem Moffi w styczniu mogą zamienić się klubami, donosi Sky Sports. Senegalczyk ma trafić do Lorient, natomiast Nigeryjczyk powędruje do Olimpique Marsylia.

  • Bamba Dieng i Terem Moffi są łączeni z przeprowadzkami ze swoich obecnych klubów
  • Olimpique Marsylia i Lorient mają zamiar wymienić się napastnikami
  • Na przeszkodzie stoją niejasne plany Moffiego

Dieng do Lorient, Moffi do Marsylii?

Napastnik Marsylii, Bamba Dieng, pojawił się Lorient i czeka na badania medyczne, twierdzi Sky Sports. Kluby osiągnęły już stosowne porozumienie. W ramach tej umowy Dieng i określona kwota trafią na konto ekipy ze Stade Yves Allainmat, a Terem Moffi przeniesie się do Marsylii.

Marsylia zezwoliła Diengowi na podróż do Bretanii, natomiast Moffi… jeszcze nie wyraził zgody na przeprowadzkę na Stade Velodrome. Jedno ze źródeł twierdzi, że napastnik preferuje grę w Nicei. Mimo że taki rozwój wydarzeń nastąpił przed podróżą Dienga, ten i tak zdecydował się wybrać do Lorient.

Obydwoma zawodnikami interesuje się kluby z Premier League. West Ham złożył ofertę za Moffiego, a Southampton i Everton myślą o podpisaniu kontraktu z Diengiem. Senegalczyk w lecie był bliski dołączenia do Leeds, ale w ostatniej chwili zmienił zdanie, aby i próbował wymusić przeprowadzkę do Nicei, gdzie nie przeszedł testów medycznych, więc ostatecznie został w Marsylii.

Komentarze