Nie tylko Wiśniewski. Listkowski też zmienił drużynę we Włoszech

Marcin Listkowski
PressFocus Na zdjęciu: Marcin Listkowski

Marcin Listkowski, który nie mógł liczyć na regularne występy w Lecce, schodzi ligę niżej. Ofensywny pomocnik został wypożyczony do Brescii Calcio.

  • Marcin Listkowski opuścił Lecce
  • 24-latek przechodzi do Brescii
  • Jego klubowym kolegą będzie Jakub Łabojko

Listkowski wraca do Serie B

Marcin Listkowski został wypożyczony na pół roku z Lecce do Brescii Calcio – czytamy na oficjalnej stronie internetowej drugoligowego klubu. Drużyna “Biancoazzurrich” zapewniła sobie opcję wykupu karty zawodniczej 24-latka. Pomocnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z Brescią Calcio kontraktem ważnym do końca sezonu.

Były młodzieżowy reprezentant Polski co prawda zadebiutował w Serie A, ale w zespole beniaminka otrzymywał bardzo mało szans. Dlatego playmaker zdecydował się na przeprowadzkę do Serie B, gdzie ma już wyrobioną renomę. 24-latek na Stadio Mario Rigamonti będzie grał razem z Jakubem Łabojko.

Marcin Listkowski jest zawodnikiem Lecce od września 2020 roku, kiedy to trafił do Włoch za 300 tysięcy euro z Pogoni Szczecin. Ofensywny pomocnik w swoim CV posiada również takie ekipy jak Raków Częstochowa oraz Lech Rypin, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki.

24-letni playmaker podczas aktualnej kampanii na boisku spędził łącznie tylko 126 minut. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 400 tysięcy euro.

  • Czytaj więcej:
Kolonia się rozrasta. Następny Polak zagra w Spezii
Przemysław Wiśniewski

Przemysław Wiśniewski oficjalnie został nowym zawodnikiem Spezii Calcio. 24-latek na Stadio Alberto Picco zajmie miejsce Jakuba Kiwiora, który przeszedł do Arsenalu. Polska kolonia w Spezii Calcio się rozrasta Na Stadio Alberto Picco trafił Wiśniewski 24-letni obrońca zastąpi Jakuba Kiwiora Spezia potwierdziła pozyskanie Wiśniewskiego Spezia Calcio za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformowała

Czytaj dalej…

Komentarze