Man Utd zawiedziony grą Onany. Chce go zastąpić nazwiskiem z najwyższej półki

Mike Maignan to cel transferowy Manchesteru United, który nie jest zadowolony z dyspozycji Andre Onany. Bramkarz Milanu mógłby kosztować fortunę.

Mike Maignan
Obserwuj nas w
fot. Imago/Marco Canoniero Na zdjęciu: Mike Maignan
  • Manchester United nie jest zadowolony z dotychczasowych występów Andre Onany
  • W klubie rodzi się pomysł, aby zastąpić Kameruńczyka kimś z wyższej półki
  • Czerwone Diabły wykazują zainteresowanie transferem Mike’a Maignana

Manchester United przeprowadzi hitowy transfer?

Manchester United od pewnego czasu zmaga się z problemem między słupkami. W minionym sezonie zawodził David De Gea, który latem został pożegnany. Na jego następcę na Old Trafford wytypowano Andre Onanę, którego ściągnięto z Interu Mediolan za gigantyczne pieniądze.

Dyspozycja Kameruńczyka pozostawia wiele do życzenia. Regularnie popełnia błędy, które skutkują stratą gola, a ponadto nie daje drużynie niczego “ekstra”. Choć Erik ten Hag stara się unikać publicznej krytyki Onany, media przekonują, że klub nie jest zadowolony z tego transferu i może niebawem zastąpić go kimś innym.

Na szczycie listy życzeń Manchesteru United nieustannie znajduje się Mike Maignan. Gdyby minionego lata był dostępny, Onana nigdy nie trafiłby na Old Trafford. Niewykluczone, że Milan, który stale potrzebuje pieniędzy, finalnie postanowi pożegnać się ze swoim gwiazdorem, tak aby zarobić na nim dużą sumę. Czerwone Diabły byłyby bardzo zainteresowane transferem, który mógłby pochłonąć z ich budżetu około 60 milionów funtów.

Zobacz również: Utalentowany obrońca przedłużył kontrakt z Lechem. Szansa na kolejny duży zarobek

Komentarze