Man Utd obejdzie się smakiem. Wschodząca gwiazda nie do ruszenia z Madrytu

W Madrycie nie ma tematu sprzedaży Eduardo Camavingi. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o potencjalnej ofercie ze strony Manchesteru United. Carlo Ancelotti potwierdził, że Francuz jest w Realu nietykalny.

Eduardo Camavinga
fot. PressFocus Na zdjęciu: Eduardo Camavinga
  • Eduardo Camavinga stał się celem transferowym Manchesteru United
  • Real Madryt nie zamierza jednak sprzedawać swojej wschodzącej gwiazdy
  • Carlo Ancelotti wiąże z Francuzem ambitne plany

Camavinga nietykalny w Madrycie

Manchester United latem spróbuje wzmocnić środek pola. Erik ten Hag rozważa rozstanie z kilkoma zawodnikami, którzy nie wzbudzają jego zaufania. Czerwone Diabły chcą również nieco odmłodzić skład, dlatego na radary trafił 20-letni Eduardo Camavinga.

Francuz jest nominalnym środkowym pomocnikiem, ale w Realu Madryt najczęściej występuje na lewej stronie defensywy. Tam ma zdecydowanie większe szanse na regularne występy, gdyż w środku pola Królewskich roi się od gwiazd. Sam zawodnik nie jest do końca zadowolony z decyzji Carlo Ancelottiego i chciałby wrócić na swoją preferowaną pozycję.

Manchester United był łączony z transferem młodziutkiego zawodnika. Uważa się, że jest gotów zapłacić nawet 130 milionów euro. W Madrycie taka oferta nie zrobi wrażenia, bowiem Camavinga jest uznawany za nietykalnego. Na medialne doniesienia zareagował Ancelotti.

– Jest bardzo ważny. Radzi sobie dobrze. Uważam, że jest nietykalny dzisiaj i będzie nietykalny w przyszłości – zapewnia opiekun mistrza Hiszpanii.

Real Madryt wiąże ogromne nadzieje ze swoją wchodzącą gwiazdą. Do wicelidera La Ligi trafił on w 2021 roku z Rennes za kwotę w wysokości 31 milionów euro.

Zobacz również:

Benzema będzie do dyspozycji na hit Ligi Mistrzów. “Jest gotowy i zmotywowany”
Karim Benzema

Benzema pomoże Realowi w awansie Obecny sezon jest dla Karima Benzemy bardzo pechowy. Francuski napastnik często mierzy się z drobnymi urazami i problemami, które nie pozwalają mu na regularne występy. Opuścił on zeszłoroczne mistrzostwa świata w Katarze oraz wiele ligowych spotkań Królewskich. Po ligowym meczu z Betisem Benzema poczuł dyskomfort, na skutek którego nie zagrał

Czytaj dalej…

Komentarze