Man City może zagrać na nosie Chelsea i Barcelonie

Josep Guardiola
fot. PressFocus Na zdjęciu: Josep Guardiola

Jules Kounde wciąż nie może być pewny swojej przyszłości. Francuski obrońca według najnowszych informacji L’Equipe znajduje się także na celowniku Man City. Mistrz Premier League jest zatem trzecim klubem po Chelsea i Barcelonie wyrażającym chęć pozyskania piłkarza.

  • Nie milkną doniesienia związane z transferem Julesa Kounde
  • Po Chelsea i Barcelonie także ManCity jest zainteresowany 23-latkiem
  • Klub z Etihad Stadium jest gotowy wyłożyć na transfer Francuza podobną sumę jak Katalończycy

Jaki klub wybierze Kounde?

Jules Kounde to w ostatnim czasie jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Francuski defensor jeszcze kilka tygodni temu wydawało, że zasili szeregi Chelsea. Póżniej jednak do głosu weszła Barcelona. Tymczasem nowe wieści przekazują na temat piłkarz francuskie media.

L’Equipe twierdzi, że Kounde może ostatecznie zakotwiczyć w Manchesterze City. Klub z Etihad Stadium jest gotowy zapłacić za 23-latka 50 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. Mistrzowie Premier League chcę jednocześnie przechwycić zawodnika na finiszu od Sevilli.

Zobacz także:

Ostatnio pojawiły się informacje związane z tym, że Kounde może dołączyć za ponad 50 milionów euro do Barcelony. Zawodnik miał się związać z Katalończykami kontraktem do 2027 roku.

W ostatnim sezonie Kounde wystąpił łącznie w 44 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia i jedną asystę. Francuz trafił do Sevilli w 2019 roku z Bordeuax za 25 milionów euro. Aktualna umowa piłkarza z Andaluzyjczykami wygasa w 2024 roku.

Czytaj więcej: Chelsea i Sevilla rywalizują o zastępstwo dla Julesa Kounde

Komentarze