Joao Cancelo
Joao Cancelo fot. Grzegorz Wajda

Man City daleki od pozyskania Joao Cancelo

Wciąż niejasna jest sprawa związana z przyszłością Joao Cancelo. Portugalczyk łączony jest ostatnio z przeprowadzką z Juventusu FC do Manchesteru City. Sky Sport Italia donosi jednak, że do porozumienia między klubami jest daleka droga, a okno transferowe w Premier League zamyka się już 8 sierpnia.

Czytaj dalej…

Mistrz Anglii miał plan, aby zaangażować Danilo w transakcje z udziałem Joao Cancelo. Tym samym przedstawiciel angielskiej ekstraklasy chciał dokonać wymiany piłkarzy z Juve. Kłopot w tym, że oba kluby mają odmienne zdanie na temat wartości wymienionych piłkarzy.

Man City wycenia swojego zawodnika na 30 milionów euro, z kolei Portugalczyk zdaniem angielskiego klubu powinien kosztować 60 milionów euro. Z kolei Juventus wycenia Brazylijczyka maksymalnie na 25 milionów euro, a Cancelo na 70 milionów euro.

Jak się zatem okazuje, główną kością niezgody pozostaje kwestie finansowe. Ponadto przedstawiciele Serie A nie zamierzają płacić 5,5 miliona euro rocznie Brazylijczykowi Danilo, który na takie warunki może liczyć w szeregach The Citizens.


Komentarze