Reprezentacyjny kolega namawia Messiego na transfer. Zaskakujący kierunek

Lionel Messi nie przedłużył jeszcze kontraktu z Paris-Saint Germain, co wzbudza wiele plotek i domysłów. Do sytuacji gwiazdora odniósł się jego bliski kolega z reprezentacji – Rodrigo de Paul. Namawia on napastnika na transfer do Atletico Madryt.

Lionel Messi i Rodrigo de Paul
Pressfocus Na zdjęciu: Lionel Messi i Rodrigo de Paul
  • Lionel Messi wciąż nie podjął decyzji względem swojej przyszłości
  • Argentyńczyk waha się nad przedłużeniem umowy z PSG
  • Na przenosiny do Atletico Madryt namawia go Rodrigo de Paul

De Paul namawia Messiego na przenosiny do Atletico

Wraz z końcem sezonu wygaśnie kontrakt wiążący Lionela Messiego z Paris-Saint Germain. Mistrz Francji jest zdecydowany na przedłużenie współpracy, jednak zawodnik odwleka wciąż moment decyzji. W tle pobrzmiewają plotki o możliwym powrocie do FC Barcelony, a także przenosinach do MLS.

Im bliżej końca sezonu, tym więcej doniesień na temat potencjalnych kierunków dla Messiego. Do sytuacji odniósł się jego bliski kolega z reprezentacji Argentyny – Rodrigo de Paul. Pomocnik zachęca 35-latka do przenosin do Atletico Madryt.

– Niech przyjdzie do Atletico Madryt. Każdy w swoim zespole chciałby zawodnika jak Joao Felix. Teraz nie ma go u nas, co jest związane z kwestiami czysto piłkarskimi, ale tutaj w Atletico go kochamy, więc go chcemy – stwierdził pomocnik, odnosząc się do sytuacji Lionela Messiego. 

Taki scenariusz nie ma zbyt wielkich szans na powodzenie. Najbardziej prawdopodobne wydaje się przedłużenie przez Messiego umowy z PSG, choć przenosiny do Interu Miami nie są jeszcze całkowicie wykluczone. 

Przeczytaj też: PSG i Messi coraz dalej od porozumienia, zmieniły się oczekiwania Argentyńczyka

Komentarze