Sensacyjny powrót do Realu Madryt? Klub szykuje ofertę za zawodnika PSG

Achraf Hakimi
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Achraf Hakimi

Obsada prawej strony Realu Madryt to od dłuższego czasu jedna z pozycji wymagających wzmocnienia. Dziennikarze El Nacional przekazali, że włodarze Królewskich marzą o powrocie Achrafa Hakimiego. 

  • Prawa obrona Realu Madryt to jedna ze słabiej obsadzonych pozycji
  • Klub chciałby postarać się o zastąpienie Daniego Carvajala
  • Marzeniem Los Blancos jest sprowadzenie Achrafa Hakimiego

Real Madryt postara się przekonać Hakimiego do powrotu

Boki obrony to często pozycje newralgiczne i nie inaczej pod tym względem jest w Realu Madryt. Klub nie do końca jest zadowolony z funkcjonowania zarówno Ferlanda Mendy’ego, jak i Daniego Carvajala. Od kilku sezonów mówi się o konieczności zastąpienia Hiszpana bardziej klasowym zawodnikiem, który prezentowałby pewniejszą formę. 

Prawy obrońca w tym sezonie przeplata udane występy z kiepskimi, w których nie ustrzega się błędów. Królewscy mają plan, aby w najbliższej przyszłości wzmocnić właśnie tę pozycję. Z klubem niedługo pożegna się Lucas Vazquez, a taki sam los może spotkań Carvajala. Kto miałby zastąpić dwóch Hiszpanów na Estadio Santiago Bernabeu? Achraf Hakimi.

Dziennikarze El Nacional przekazali, że klub marzy o powrocie Marokańczyka, który od czasu odejścia mocno się rozwinął i obecnie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. 24-latek cieszy się jednak pełnym zaufaniem sztabu szkoleniowego Paris-Saint Germain i nawet wysoka oferta transferowa mogłaby nie przekonać włodarzy mistrza Francji do sprzedaży defensora. 

W tym sezonie Achraf Hakimi uzbierał już 23 występy w barwach PSG. Zanotował w nich trzy bramki i trzy asysty. Jego aktualna wartość rynkowa to aż 70 milionów euro.

Przeczytaj też: Zmienne nastroje Realu w sprawie umowy Kroosa

Komentarze