Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Kepa na radarze Realu

Wszystko wskazuje na to, że decydenci Realu Madryt na dobre zrezygnowali z pozyskania Davida De Gei. Nie znaczy to jednak, że władze Królewskich nie chcą pozyskać nowego bramkarza. TeamTalk sugeruje, że na celowniku klubu ze stolicy Hiszpanii znajduje się Kepa Arrizabalaga.

Czytaj dalej…

24-letni golkiper trafił do Chelsea FC latem minionego roku z Athletic Bilbao, kosztując angielski klub 72 miliony funtów. Zawodnik jednak zaszedł za skórę menedżerowi The Blues w osobie Maurizio Sarriego, gdy odmówił zejścia z boiska w trakcie spotkaniach w ramach Carabao Cup. Niewykluczone, że ta sytuacja wpłynie na przyszłość zawodnika w szeregach ekipy ze Stamford Bridge.

Kepa co prawda przeprosił włoskiego trenera za swoje zachowanie. Może to jednak nie wystarczyć do tego, aby nadal reprezentować barwy Chelsea. Tym bardziej że Sarri słynie z tego, że szanuje sobie posłuszeństwo swoich podopiecznych.

W związku z powyższym z okazji pozyskania zdolnego golkipera chce skorzystać Real, który już jakiś czas temu myślał o pozyskaniu tego bramkarza.

Dodajmy, że Kepa w tej kampanii wystąpił łącznie w 44 meczach, w których 20 razy zachował czyste konto. Zawodnik ma umowę z obecnym klubem ważną do 2025 roku.


Komentarze