Javier Tebas o transferze Mbappe do Realu. “Mogliby tego dokonać”

Real Madryt od kilku lat obserwuje sytuację Kyliana Mbappe, ale transfer wciąż się oddala. Javier Tebas uważa, że Królewscy mogą sobie pozwolić na pozyskanie Francuza nawet za 200 milionów euro.

Kylian Mbappe
IMAGO / Beautiful Sports Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Real Madryt od kilku lat obserwuje sytuację Kyliana Mbappe
  • Jednak nadal nie doszło do konkretnych rozmów ws. transferu
  • Javier Tebas, prezes LaLiga, uważa, że Królewscy mogą wydać nawet 200 milionów euro

Według Javiera Tebasa Real Madryt może kupić Kyliana Mbappé

Tego lata Kylian Mbappe ponownie ożywił plotki transferowe. Po raz kolejny donoszono, że gwiazda PSG jest blisko Realu Madryt, ale ostatecznie nie doszło do tego transferu. Aktualnie w Paryżu trwają dyskusje nawet o odnowieniu kontraktu. To zmusiłoby Królewskich do wielkich wydatków. Javier Tebas, prezes LaLiga uważa, że Los Blancos mogą zapłacić nawet 200 milionów euro.

Czy Real Madryt może sobie pozwolić na Kyliana Mbappé? Musimy zobaczyć, jak wyciągnąć 200 milionów, w ciągu ilu lat i w jaki sposób je spłacą. Nie wiem. Real Madryt może zrobić wiele dla Mbappe, ale nie tylko. Mam jednak wrażenie, że mogliby tego dokonać – stwierdził prezes LaLiga.

Nigdy nie będziemy stosować modelu specyficznego dla lig angielskich, włoskich i francuskich opartego na stratach. W każdym razie nie tak długo, jak będę prezydentem LaLiga – dodał.

Zobacz także: Piekarski wprost o Michniewiczu. “Dziennikarze przesadzili. Zaszczuli go”

Czy Kylian Mbappe trafi do Realu Madryt w 2024 roku?

Tak 73%
Nie 27%
161+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze