Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Icardi poczeka na Juve do 10 sierpnia?

Mauro Icardi, według najnowszych informacji SportMediaset ma zamiar czekać do 10 sierpnia na to, aż Juventus FC zdecyduje się go pozyskać. Warto tez zaznaczyć, że w grze o Argentyńczyka jest także SSC Napoli, które ma nadzieję, że suma za transfer z udziałem byłego kapitana Interu Mediolan wkrótce zostanie zmniejszona.

Czytaj dalej…

Icardi nie znalazł się w kadrze Nerazzurrich na tournee po Azji. Jednoczesnie zawodnik nie znajduje się w planach Antonio Conte na nowy sezon.

Włoskie media sugerują natomiast, że Icardi jest do tego stopnia zdeterminowany, aby przenieść się do Juve, że jest gotowy uzbroić w cierpliwość do 10 sierpnia, aby nie podejmować pochopnie decyzji związane ze swoją przyszłości. Jeśli do tego cni nic się w tej kwestii nie stanie, to wówczas Argentyńczyk będzie myślał o przeprowadzce do teamu z Kampanii.

Warto jednak zaznaczyć, że sternicy Interu nie kwapią się do tego, aby sprzedać Icardiego do Juventusu lub Napoli. Mediolańczycy nie chcą przyczyniać się do wzmacniania swoich rywali w walce o najwyższe cele we Włoszech. W każdym razie neapoltańczycy będą mogli pozyskać argentyńskiego napastnika za 70 milionów euro, z kolei w przypadku Juve kwota transferowa mogłaby byc o 10 milionów euro większa.

Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu Inter miał plan, aby zarobić 110 milionów euro na sprzedaży Icardiego. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, aby taka suma mogła zasilic budżet klubu z Lombardii. Tym bardziej że relacje między samym zawodnikiem a Interem delilkatnie rzecz ujmując, nie układają się najlepiej.


Komentarze