Bellerin opuści Camp Nou? FC Barcelona otrzyma ofertę

Hector Bellerin
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hector Bellerin

Hector Bellerin może zimą opuścić szeregi FC Barcelony. Ofertę za prawego defensora zamierza złożyć Sporting, który w ten sposób zabezpieczy tę pozycję po sprzedaniu Pedro Porro do Tottenhamu – donosi Rudy Galetti.

  • Hector Bellerin nie ma szans na regularną grę w FC Barcelonie
  • Hiszpana w swoich szeregach widzi Sporting
  • Portugalczycy spróbują ściągnąć go jeszcze zimą

Bellerin następcą Porro w Sportingu?

Hector Bellerin trafił latem do FC Barcelony, z którą podpisał roczny kontrakt. Były obrońca Arsenalu miał świadomość, że jego szanse na regularną grę są niewielkie, natomiast był gotowy do podjęcia walki. Po zaledwie półrocznym pobycie na Camp Nou Bellerin nie ma już wątpliwości, że nie zapracuje na odpowiednie zaufanie ze strony Xaviego Hernandeza. “Duma Katalonii” ma nadzieję, że uda się rozstać z hiszpańskim defensorem jeszcze przed wygaśnięciem kontraktu.

Z pomocą może przyjść Sporting, który już kilka dni temu wytypował Bellerina jako potencjalnego następcę Pedro Porro, który był coraz bliżej przenosin do Tottenhamu. Londyńczykom udało się sfinalizować transfer wahadłowego, więc portugalski gigant skupia się na uzupełnieniu braków.

Rudy Galetti informuje, że Sporting jest gotowy do złożenia oferty za Bellerina. Oczywiście kwota będzie symboliczna – kontrakt 27-latka obowiązuje tylko do końca sezonu, a on sam nie znajduje się w najwyższej dyspozycji.

W trwającej kampanii Bellerin zanotował łącznie siedem występów dla FC Barcelony. W 2023 roku dwukrotnie zagrał w Pucharze Króla – przeciwko trzecioligowym CF Intercity i AD Ceuta.

Zobacz również:

Ancelotti: futbol zawsze daje okazję do wyjścia z kryzysu
Carlo Ancelotti

Real Madryt czeka w niedzielę trudna przeprawa z Realem Sociedad. Carlo Ancelotti po raz kolejny odpowiadał na pytania o przeciętną grę zespołu i wyraźnie gorsze wyniki. Włoski szkoleniowiec wierzy, że zaistniały kryzys uda się szybko zażegnać. Real Madryt podejmie na Santiago Bernabeu zespół Realu Sociedad Królewscy tracą sześć punktów do FC Barcelony, ale mają jeden

Czytaj dalej…

Komentarze