Gwiazdor Barcelony generuje poważne zainteresowanie. Jaka będzie odpowiedź?

Ronald Araujo to jeden z filarów FC Barcelony. Defensora kusi Bayern Monachium, który chciałby wzmocnić skład już tej zimy.

Ronald Araujo
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sergio Ruiz Na zdjęciu: Ronald Araujo
  • Ronald Araujo jest kuszony przez Bayern Monachium
  • Urugwajczyk spisuje się znakomicie i byłby wymarzonym wzmocnieniem Bawarczyków
  • Defensor zamierza odrzucić ofertę Bawarczyków

Araujo zrezygnuje z Bayernu

Problemy finansowe sprawiają, że FC Barcelona nie może być pewna zatrzymania któregokolwiek ze swoich zawodników. Wiele zależy od propozycji, jakie nadchodzą ze strony innych klubów. Tego lata niespodziewane było odejście Ousmane’a Dembele, których postanowił przenieść się do Paris Saint-Germain. Obecnie Blaugrana obawia się nieco o przyszłość Ronalda Araujo, który już w 2022 roku mógł opuścić Camp Nou na rzecz Manchesteru United.

Pomimo gorszej finansowo oferty, Urugwajczyk zdecydował się odrzucić zakusy Czerwonych Diabłów i przedłużyć kontrakt z Barceloną, pokazując niejako swoją lojalność. Tym razem nad transferem poważnie zastanawia się Bayern Monachium, który pragnie zimą wzmocnić swoją defensywę.

Wydaje się, że Araujo po raz kolejny odmówi, a jakakolwiek podwyżka nie będzie w stanie zmienić jego decyzji. Obrońca bardzo dobrze czuje się w Barcelonie, natomiast kluczowa jest dla niego gra o najwyższe cele. W najbliższym czasie chce dostrzec realny rozwój drużyny, tak aby być pewnym, że dokonuje właściwego wyboru.

Zobacz również: Talent z Bayernu ma ogromne ambicje. Nie myśli o zmianie klubu

Komentarze