fot. Nike

Francuzi także chcą pomocnika Atletico

Paris Saint-Germain jest kolejnym klubem, który jest zainteresowany pomocnikiem Atletico Madryt Thomasem Partey’em – informuje Mundo Deportivo, powołując się na RMC Sport.

Czytaj dalej…

Reprezentant Ghany wcześniej był łączony między innymi z Arsenalem, Manchesterem United i Juventusem. Władze Atletico Madryt nie ukrywają również, że chętnie przedłużyliby obecny kontrakt z zawodnikiem. Rozmowy w tej sprawie mają nastąpić po zakończeniu sezonu.

Tymczasem w międzyczasie powiększa się grono klubów, które chętnie sprowadziłyby zawodnika do swoich zespołów. Teraz dołączyło do nich Paris Saint-Germain. Wpływ na rosnące zainteresowanie Parteyem ma również klauzula odstępnego zawarta w obecnym kontrakcie piłkarza, która wynosi 50 milionów euro.

Sam piłkarz chciałby podobno pozostać na Wanda Metropolitano, ale jego transferu podczas letniego okna transferowego nie można wykluczyć. Wszystkie zainteresowane kluby stać na wyłożenie kwoty z klauzuli odstępnego, a samego Ghańczyka mogą skusić zdecydowanie większymi zarobkami.

Komentarze