FC Barcelona zainteresowana napastnikiem Man Utd

Edinson Cavani
Edinson Cavani fot. PressFocus

FC Barcelona według najnowszych doniesień hiszpańskich mediów może być zainteresowana pozyskaniem Edinsona Cavaniego w trakcie styczniowej sesji transferowej. Urugwajczyk do ekipy z Camp Nou miałby trafić na wypożyczenie.

  • Edinson Cavani ostatnio nie może liczyć na grę w Man Utd
  • Po powrocie Cristiano Ronaldo do Czerwonych Diabłów urugwajski napastnik został odstawiony na boczny tor
  • Szansą na powrót do regularnej gry może być dla 34-latka przeprowadzka do FC Barcelony zimą

Cavani zasili szeregi Barcelony?

FC Barcelona według informacji dziennikarza Jose Alvareza może zdecydować się na pozyskanie zimą reprezentanta Urugwaju. Wypowiedzi w tej sprawie pojawiły się w programie El Chiringuito.

Nie jest tajemnicą, że sytuacja finansowa Katalończyków nie jest najlepsza. Taki stan rzeczy sprawia, że Duma Katalonii może spróbować pozyskać doświadczonego środkowego napastnika, który miałby pomóc zespołowi w drugiej części sezonu.

Cavani od momentu, gdy do Man Utd wrócił Cristiano Ronaldo, nie może liczyć na regularne występy. Tymczasem przyjaciel rodziny w rozmowie z hiszpańskimi mediami miał w tygodniu zasugerować, że przedstawiciele Barcelony pytania sterników klubu z Old Trafford o Cavaniego.

34-latek ma umowę ważną z Man Utd do końca czerwca 2022 roku. W trakcie trwającej kampanii Cavanii wystąpił w czterech meczach, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Urugwajczyk spędził na placu gry 119 minut.

Czytaj więcej: Co dalej z przyszłością Pogby w Man Utd? Nowe wieści nt. Francuza

Komentarze