Szczęsny zmieni klub wewnątrz Serie A? Galliani komentuje

Wojciech Szczęsny prawdopodobnie wkrótce opuści Juventus. Polski bramkarz ostatnio był łączony nawet z przeprowadzką do Monzy. Całą sytuację postanowił skomentować Adriano Galliani w rozmowie z "calciomercato.com".

Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Adriano Galliani: Nie toczą się żadne negocjacje w sprawie Szczęsnego

Miniony sezon był prawdopodobnie ostatnim Wojciecha Szczęsnego w Juventusie. „Stara Dama” kilka dni temu ogłosiła transfer bramkarza, który ma zastąpić Polaka. Przyjście Michele Di Gregorio praktycznie przekreśla możliwość pozostania 34-latka, który obecnie ma negocjować możliwość przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.

POLECAMY TAKŻE

Ostatnio media obiegła informacja, że Wojciechem Szczęsnym ma interesować się Monza. Ba, klub ze Stadio Brianteo miał już rozpocząć negocjacje z reprezentantem Polski, oferując mu trzyletnią umowę. Na jej mocy 34-latek zarabiałby około dwóch milionów euro rocznie. Całą sytuację postanowił skomentować Adriano Galliani, który w rozmowie z „calciomercato.com” zdradził, że nie ma żadnych rozmów.

Tymczasem musimy uzgodnić, czym są tak naprawdę negocjacje. Jeśli sięgniemy do książki telefonicznej, usiądziemy i zaczniemy rozmawiać, to w takim wypadku nie negocjujemy ze Szczęsnym. To są pogawędki z dyrektorem sportowym czy kimś innym. I to już wszystko. Nie toczą się żadne negocjacje w sprawie Szczęsnego – ujawnił dyrektor sportowy Monzy.

Wkrótce powinna rozstrzygnąć się cała sytuacja związana z Wojciechem Szczęsnym. Na ten moment nie wiemy, czy wypowiedź Adriano Gallianiego jest prawdą, czy też zasłoną dymną.

Sprawdź także: Chiesa zwleka z decyzją ws. przyszłości w Juventusie

Komentarze