Lionel Messi
Lionel Messi fot. Grzegorz Wajda

Coraz więcej plotek na temat Lionela Messiego w PSG

Ojciec i agent Lionela Messiego, Jorge, nazwał spekulacje łączącego jego syna z Paris Saint-Germain kolejnym “fake newsem”. Tymczasem serwis Football Transfers donosi, że francuski klub szykuje się już na sprzedaż koszulek z nazwiskiem argentyńskiego gwiazdora.

W poniedziałek w hiszpańskim programie telewizyjnym El Chiringuito pojawiła się informacja, jakoby doszło do spotkania agenta Leo Messiego z działaczami Paris Saint-Germain. Tematem miał być rzecz jasna kontrakt z mistrzami Francji, jaki miałby zostać podpisany przez Messiego w przyszłym sezonie.

Doniesienia te szybko zdementował jednak agent samego piłkarza, Jorge Messi. Zaznaczył w swoim wpisie instagramowym, że nie mógł spotkać się w Europie z działaczami PSG, bo od września przebywa w Argentynie. Cały wpis opatrzył hashtagiem #Fakenews.

W błędzie są jednak ci, którzy uważają, że dementi ze strony ojca Messiego zajmie temat. Media obiegają co rusz nowe plotki dotyczące transferu gwiazdora Barcelony do PSG. Serwis Football Transfers donosi, że paryżanie myślą już o produkcji koszulek z nazwiskiem argentyńskiego zawodnika.

PSG szykuje koszulki z Lionelem Messim?

Dział marketingowy francuskiego klubu miał w tej sprawie kontaktować się ze sklepami partnerskimi, informując je, że mogą spodziewać się niebawem wzrostu zainteresowania gadżetami (w tym koszulkami) z nazwiskiem Messiego.

W teorii zawodnik ten mógłby podpisać przedwstępny kontrakt z PSG już w styczniu 2021 roku. Latem wygasa bowiem jego umowa z Barceloną i stanie się wtedy wolnym agentem. Katalończycy nie prowadzą na razie rozmów z zawodnikiem odnośnie możliwego przedłużenia z nim kontraktu.

Komentarze