Dani Ceballos
Dani Ceballos fot. Grzegorz Wajda

Ceballos i Mayoral trafią do Milanu?

Według doniesień włoskich środków masowego przekazu możliwe jest, że szeregi AC Milanu na zasadzie wypożyczenia wkrótce zasili dwóch zawodników, którymi są Dani Ceballos i Borja Mayoral. Odnotujmy, że ostatnio w Madrycie rozmowy w kwestii ewentualnych transakcji prowadzili Paolo Maldini, Zvonimir Boban i Ricky Massara.

Czytaj dalej…

Hiszpański dziennik Marca donosił, że mediolański klub może zasilić również Isco, ale włoskie media sugerują, że to mało prawdopodobny scenariusz, chyba że w grę wchodziłoby wypożyczenie piłkarza.

Znany włoski dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio informuje natomiast, że bardzo możliwa jest transakcja z udziałem Hiszpana Ceballosa, który wyraził chęć opuszczenia Realu. W sierpniu zawodnik skończy 23 lata. Przypomnijmy, że urodzony w Sewilli piłkarz trafił do madryckiej drużyny w 2017 roku za 16,5 miliona euro.

Kolejnym kandydatem do gry w szeregach Rossonerich jest również 22-letni napastnik w osobie Borjy Mayorala. W ostatnim czasie ofensywny piłkarza był wypożyczany do takich ekip jak VfL Wolfsburg, czy Levante. W ostatnim sezonie zawodnik strzelić pięć goli, notując też dwie asysty w 34 występach dla teamu z siedzibą na Estadio Ciudad de Valencia.


Komentarze