Joao Cancelo
Joao Cancelo fot. Grzegorz Wajda

Cancelo w Man City, Danilo w Juve?

Według informacji włoskich mediów bardzo blisko zmiany barw klubowych jest Joao Cancelo, który w kolejnej kampanii może bronić barw Manchesteru City. Suma transferu jak już wcześniej informowaliśmy, ma wynieść 50 mln funtów. Z kolei do ekipy z Piemontu ma udać się Danilo w ramach rozliczenia za transakcję

Czytaj dalej…

Goal.com oraz Sport Mediaset donosi, że porozumienie między dwoma klubami jest bardzo blisko. Man City ma w gotówce wyłożyć za transfer 40 mln funtów, z kolei na 10 mln funtów ma być wyceniony Brazylijczyk Danilo, o którego starał się ostatnio Inter Mediolan.

Warto jednak zaznaczyć, że pieniądze ze sprzedaży Portugalczyka klub z Piemontu ma zamiar zainwestować we wzmocnienie defensywy. W kręgu zainteresowania władz Starej Damy są Elseid Hysaj oraz Kieran Trippier, więc można przypuszczać, że jeden z wymienionych zawodników trafi do teamu z Turynu.

Przypomnijmy natomiast, że Cancelo trafił do Juve w lipcu minionego roku. 25-latek kosztował Juventus ponad 40 milionów euro. Wcześniej zawodnik reprezentował barw Valencii CF, czy mediolańskiego Interu.

W ostatniej kampanii Cancelo zaliczy w szeregach Bianconerich łącznie 34 mecze, notując jedno trafienie i osiem asyst.


Komentarze