Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Cagliari prowadzi rozmowy ws. Barelli z Interem

Cagliari Calcio oficjalnie potwierdziło, że prowadzi zaawansowane rozmowy z Interem Mediolan w sprawie transferu Nicolo Barelli. Klub z Sardynii oczekuje za swojego zawodnika 50 mln euro, z kolei przedstawiciele 18-krotnych mistrzów Włoch, są gotowi wyłożyć 35 mln euro plus obrońcę Alessandro Bastoniego, czytamy na łamach Football Italia.

Czytaj dalej…

– Negocjacje są w toku, zainteresowanie Nicolo ze strony Interu jest faktem, więc nie ma sensu zaprzeczać w tej kwestii – powiedział w rozmowie ze SportItalia dyrektor sportowy Czerwono-niebieskich w osobie Marcello Carliego.

– Nie mogę powiedzieć, czy negocjacje są blisko finalizacji, czy daleko. Trwają rozmowy, więc zobaczymy, co pokaże przyszłość – dodał sternik Cagliari.

Barella niczego nam nie sugerował, skupiając się aktualnie na występach w reprezentacji. Jesteśmy dumni z tego, że w drużynie narodowej mamy swojego piłkarza – zaznaczył Carli.

– W kontekście negocjacji muszę powiedzieć, że musimy znaleźć porozumienie w sprawie odstępnego. Zamiana zawodników nas nie interesuje w każdym razie – dodał 55-latek.


Komentarze