Widzew Łódź rozważa kosztowny transfer Brazylijczyka

Flamarion
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Flamarion

Widzew Łódź jest największą sensacją obecnego sezonu Ekstraklasy. Beniaminek spisuje się zdecydowanie powyżej oczekiwań i na półmetku sezonu zajmuje miejsce na podium. W klubie poczuli szansę walki o europejskie puchary, dlatego klub myśli o poważnych wzmocnieniach. Twitterowy profil Georgian Foot napisał, że RTS zainteresowany jest napastnikiem Dinama Batumi – Flamarionem.

  • Widzew Łódź rozgrywa fantastyczny sezon i znajduje się na podium Ekstraklasy
  • Klub gotowy jest zainwestować duże pieniądze w rozbudowę kadry
  • Na celowniku beniaminka znalazł się napastnik Dinama Batumi – Flamarion

Widzew może zbliżyć się do rekordu transferowego

Widzew Łódź wskazywany był przez dziennikarzy i ekspertów jako jeden z głównych faworytów do spadku. Beniaminek postanowił jednak zagrać wszystkim na nosie i spędził przerwę zimową na trzeciej pozycji w tabeli ligowej. W 17 meczach zanotował 29 punktów i tracie tylko trzy oczka do drugiej w tabeli Legii.

W klubie zwietrzyli szansę walki nawet o europejskie puchary, dlatego Widzew planuje wzmocnić jeszcze wąską dość jak na standardy Ekstraklasy kadrę. Profil twitterowy Georgian Footy napisał w sobotę, że beniaminek zainteresował się napastnikiem Dinama Batumi – Flamarionem. W ubiegłej kampanii 26-latek w 38 meczach zanotował aż 26 trafień. Dołożył do tego dziewięć asyst. 

Zgodnie z doniesieniami w mediach Widzew były gotów zaoferować za Brazylijczyka 400 tysięcy euro. Zbliżyłby się wówczas do swojego rekordu transferowego. Pierwsze miejsce w tej klasyfikacji należy do Marcina Robaka, który kosztował 500 tysięcy euro.

Kontrakt napastnika z Dinamem Batumi ważny jest jeszcze do końca 2023 roku, dlatego wicemistrz Gruzji ma niewiele czasu, by zarobić na nim atrakcyjne pieniądze. 

Komentarze