Liverpool ruszy w zimowym okienku transferowym po młodego Belga

Johan Bakayoko znalazł się w kręgu zainteresowań Liverpool. Angielski klub planuje już w zimowym okienku transferowym ruszyć po utalentowanego belgijskiego skrzydłowego - informuje "Football Insider".

Johan Bakayoko
IMAGO / Photo News Na zdjęciu: Johan Bakayoko
  • Johan Bakayoko wzbudził zainteresowanie Liverpoolu
  • “The Reds” planują już zimą sprowadzić 20-latka
  • Belg imponuje formą w barwach PSV Eindhoven

Johan Bakayoko na celowniku Liverpoolu

Z informacji przekazanych przez “Football Insider” wynika, że Liverpool jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Johana Bakayoko, którego rozwój bacznie obserwuje. “The Reds” planują już zimą dokonać transferu belgijskiego skrzydłowego z PSV Eindhoven.

Sytuację wychowanka OH Leuven bacznie obserwują również takie kluby jak: Paris Saint-Germain, Everton czy Crystal Palace. Nieoficjalnie mówi się, że działacze holenderskiego klubu oczekują za reprezentanta Belgii 30 milionów euro, jednak jeśli nadal będzie w takim tempie się rozwijał, to niewykluczone, że cena pójdzie w górę.

Johan Bakayoko w tym sezonie rozegrał osiem spotkań w koszulce PSV Eindhoven. Nie udało mu się wpisać na listę strzelców, ale zanotował aż pięć asyst. Bez wątpienia już należy do jednych z największych gwiazd w zespole prowadzonym przez Petera Bosza.

Sprawdź także: Dwóch graczy Chelsea zostanie odsuniętych od gry

Komentarze

Na temat “Liverpool ruszy w zimowym okienku transferowym po młodego Belga

Zastąpienie Salaha jest bardzo ważne ale chciałbym przypomnieć, że Liverpool w tym momencie bez Salaha ma jeszcze 5 zawodników na 3 atakujące pozycje. Brakuje za to po zawodniku na każdą z pozycji defensywnych w obronie i nadal brak DMa.