Bayern chce zatrzymać Daviesa. Defensor zwleka z odpowiedzią

Bayern Monachium chce jak najszybciej zakończyć negocjacje z Alphonso Daviesem w sprawie nowej umowy. Bawarczycy rozmowy ze swoim gwiazdorem traktują priorytetowo.

Alphonso Davies
IMAGO / Peter Fastl Na zdjęciu: Alphonso Davies
  • Bayern prowadzi już negocjacje z Daviesem w sprawie nowej umowy
  • Defensor zwleka jednak z ostateczną odpowiedzią
  • 22-latkowi bacznie przygląda się Real Madryt

Davies wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym

Kontrakt Alphonso Daviesa z Bayernem Monachium wygasa w czerwcu 2025 roku, ale mając na uwadze ogromny talent Kanadyjczyka Bawarczycy już teraz prowadzą rozmowy na temat przedłużenia umowy.

22-latka w swoich szeregach chciałby mieć Real Madryt, który chce rozwiązać problem na lewej stronie obrony. Ferland Mendy jest bardzo często kontuzjowany i nie ma godnego zmiennika.

Tymczasem Fabrizio Romano informuje, że Bayern naciska na jak najszybsze przedłużenie kontraktu Alphonso Daviesa. To najwyższy priorytet z uwagi na to, że negocjacje już trwają. Kanadyjczyk zwleka jednak z ostateczną decyzją, ponieważ czeka na wyjaśnienie się spraw w klubie na szczeblu zarządczym.

Włoski dziennikarz dodaje jednocześnie, że Real Madryt bardzo ceni Daviesa za jego umiejętności, ale jak dotąd nie rozpoczęły się żadne konkretne rozmowy w temacie transferu 22-latka do stolicy Hiszpanii.

Zobacz również: Media: przyszłość Asensio w Realu wyjaśniona

Komentarze