Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Barella chce do Interu, Nerazzurri wciąż w grze po Lukaku

W ostatnim czasie pojawiły się głosy, że Nicolo Barella może trafić do AS Romy. Tymczasem dziennikarze Sky Sport Italia upierają się, że zawodnik myśli tylko o transferze do Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

Prezydent Cagliari Calcio w osobie Tommaso Giulianiego ujawnił w poniedziałek, że wyraził zgodę na transfer Barelli. O ile klub z Sardynii jest gotowy na rozstanie z piłkarzem na rzecz klubu ze stolicy Włoch, to nieco inaczej sytuacja wygląda z perspektywy samego zawodnika, który podobno cały czas bierze pod uwagę tylko i wyłącznie do teamu z miasta mody.

Jak się okazuje Inter cały czas zabiega również o pozyskane Romelu Lukaku z Manchesteru United. Dzisiaj ma dojść do spotkania w sprawie przyszłości Belga. Mediolański klub chciałby wypożyczyć zawodnika na dwa lata, co kosztowałoby 10 milionów euro. Transakcja obejmowałby także obowiązek wykupienia Lukaku za 60 milionów euro.

O ile cały czas możliwa jest przeprowadzka reprezentanta Belgii do teamu z Mediolanu, to wydaje się coraz mniej prawdopodobne, że szeregi Nerazzurrich zasili Edin Dzeko. Inter i Roma nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie sumy odstępnego, co sprawia, że finalizacja transferu z udziałem Bośniaka raczej nie dojdzie do skutku, donosi Gianluka Di Marzio.Komentarze