Arka Gdynia sfinalizowała nowy transfer

Arka Gdynia sfinalizowała transfer z udziałem Marca Navarro. Hiszpan związał się z klubem z Fortuna 1 Ligi umową do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Wojciech Łobodziński
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Wojciech Łobodziński
  • Arka Gdynia ogłosiła pozyskanie nowego defensora
  • Marc Navarro zasilił szeregi Arkowców
  • Piłkarz związał się z klubem walczącym o awans do PKO Ekstraklasy umową do końca rozgrywek z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy

Arka Gdynia z posiłkami z Hiszpanii

Arka Gdynia w tej kampanii walczy o awans do elity. Pod dowództwem trenera Wojciecha Łobodzińskiego Żółto-niebiescy zmierzają pewnym krokiem w kierunku elity. Tymczasem jeszcze w trakcie trwania rozgrywek klub z Gdyni został wzmocniony nowym defensorem.

“Hiszpański obrońca Marc Navarro to od dziś nowy zawodnik Arki. Jego umowa obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu z opcją, po stronie Klubu, przedłużenia o rok” – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej ekipy z Gdyni.

W najbliższy weekend Arkowcy zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Arka aktualnie jest wiceliderem Fortuna 1 Ligi, legitymując się bilansem 45 punktów. Do pierwszej Lechii Gdańsk gdynianie tracą dwa oczka.

Czytaj więcej: Były reprezentant Polski atakuje Jana Bednarka. “Z myśleniem skończ, zostaw je innym”

Komentarze