Były reprezentant Polski atakuje Jana Bednarka. “Z myśleniem skończ, zostaw je innym”

Jan Bednarek został obraczony winą straconego gola w meczu z Estonią. O postawie reprezentanta Polski wypowiedział Marek Jóźwiak. Ekspert na łamach "Kanału Sportowego" zaatakował piłkarza Southampton.

Jan Bednarek
IMAGO / Mikołaj Barbanell / SOPA Images Na zdjęciu: Jan Bednarek
  • Jan Bednarek ostatnio jest atakowany z każdej strony
  • Polak został obarczony winą za straconego gola w meczu z Estonią
  • Również nieprzychylnie o piłkarzu Southampton wypowiedział się Marek Jóźwiak

Marek Jóźwiak krytykuje występ Jana Bednarka

Reprezentacja Polski wykonała pierwszy krok w kierunku EURO 2024, pokonując Estonię 5:1. Czwartkowy występ byłby wręcz idealny, gdyby nie stracony gol. Przez wielu obarczony winą za bramkę dla rywali został Jan Bednarek.

Nieprzychylnie o piłkarzu Southampton wypowiedział się również Marek Jóźwiak. Były reprezentant Polski na łamach “Kanału Sportowego” dość ostro skrytykował defensora za jego występ, a także komentarz po spotkaniu.

Moder się poślizgnął, ale jeden mógł naprawić błąd drugiego. Janek Bednarek powinien… Nie możesz odwracać się tyłem i postawić tylko nogę. Jesteś środkowym obrońcą, masz za wszelką cenę przerwać akcję. Szczególnie w polu karnym, kiedy przeciwnik w nie wpada – powiedział Jóźwiak.

Janek powiedział w wywiadzie, że myślał, iż będzie dośrodkowanie. To ja ci, Jasiu, mówię, z myśleniem skończ, zostaw je innym, którzy myślą na boisku jak przykładowo Piotrek Zieliński. A ty się skup na odbiorze piłki, wybiciu, przerwaniu akcji, a jak ją odbierzesz, podaj do najbliższego. Wtedy będziesz w porządku grał, miejmy nadzieję – dodał.

Sprawdź także: Matty Cash już po badaniach. Czeka go dłuższa przerwa