Leao wysłał wiadomość kibicom Milanu. Odniósł się do swojej przyszłości

AC Milan wygrał w czwartek po raz drugi ze Slavią Praga i zapewnił sobie awans do ćwierćfinału Ligi Europy. Po meczu Rafael Leao został zapytany przez dziennikarzy Sky Sport o swoją przyszłość w Mediolanie.

Rafael Leao
Imago / Mickael Chavet Na zdjęciu: Rafael Leao
  • AC Milan awansował do ćwierćfinału Ligi Europy
  • Rafael Leao zadeklarował przywiązanie do klubu
  • Portugalczyk był w ostatnim czasie łączony z transferem do Premier League lub PSG

Leao czuje się w 100% Milanistą

AC Milan w rewanżu miał ułatwione zadanie, bowiem Slavia Praga od dwudziestej minuty meczu grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Tomasa Holesa. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 podopiecznych Stefano Pioliego, dzięki czemu awansowali do następnej rundy Ligi Europy.

Po meczu dziennikarz Sky Sport przepytali jednego z najlepszych zawodników na boisku. Rafael Leao w pierwszej połowie zaliczył asystę przy trafieniu Pulisicia oraz w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców. Portugalczyk w wywiadzie nie ukrywał, że gra w klubie sprawia mu przyjemność i w stu procentach czuje się Milanistą, w czym pomogli mu Zlatan Ibrahimović oraz Paolo Maldini.

Na 100% oczywiście – odpowiedział Leao na pytanie Sky Sport jak bardzo czuje się Milanistą.

Jestem szczęśliwy, że mamy w klubie Ibrę, który mi pomaga. Nie pokazał mi jakości i zalet, które miałem, ale pozwolił, zrozumieć czym jest Milan. On i Maldini sprawili, że zrozumiałem, jak duży jest AC Milan. Jako dziecko oglądałem ich mecze, ale kiedy tu jesteś to zupełnie inna historia. Jestem dumny, że gram dla tego klubu i jestem tutaj ogromnie szczęśliwy – przyznał skrzydłowy w rozmowie z Sky Sport.