Kvaratskhelia zostanie w Napoli? Ojciec piłkarza zabrał głos

Khvicha Kvaratskhelia musi podjąć kluczową decyzję w kontekście swojej przyszłości. Gruzin zastanawia się nad tym czy w letnim oknie transferowym opuścić Neapol. Głos w tej sprawie zabrał ojciec piłkarza.

Khvicha Kvaratskhelia
Obserwuj nas w
Imago / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Khvicha Kvaratskhelia
  • Khvicha Kvaratskhelia zastanawia się nad swoją przyszłością
  • Gruzin jest na radarze topowych europejskich klubów
  • Według ojca piłkarza Kvaratskhelia zostanie w Napoli na następny sezon

Ojciec Kvaratskhelii przekonany, że Khvicha zostanie w Napoli

Khvicha Kvaratskhelia po fantastycznym poprzednim sezonie znalazł się na liście życzeń niemal każdego topowego klubu w Europie. Zainteresowanie, jakie generuje Gruzin na rynku transferowym, powoduje, że pod znakiem zapytania stoi jego przyszłość w Napoli. Coraz częściej głos w sprawie przyszłości zawodnika zabiera jego ojciec. Zdaniem Kvaratskhelii seniora jego syn zdecyduje się zostać pod Wezuwiuszem na jeszcze jeden sezon.

Moim zdaniem Khvicha zdecyduje się zostać w Napoli na następny sezon. Tylko on może wybrać czy zostać w Napoli, czy nie. Będę szanował każdą decyzję, jaką podejmie – powiedział Badri Kvaratskhelia cytowany przez Fabrizio Romano.

23-letni skrzydłowy w tym sezonie po słabszym początku szybko wrócił na wysoki poziom. Choć w bieżącej kampanii nie zachwyca tak jak przed rokiem, to wciąż może pochwalić się znakomitymi statystykami. Kvaratskhelia ma na swoim koncie 34 mecze, w których strzelił 8 goli i zaliczył 6 asyst.

Komentarze