Atalanta rozbiła Napoli w hicie Seria A. Koopmeiners dobił mistrza Włoch [WIDEO]

Atalanta Bergamo wygrała aż 3:0 w hicie Serie A przeciwko Napoli. Wynik meczu 88. minucie ustalił Teun Koopmeiners, który strzałem z pola karnego dobił aktualnego mistrza Włoch.

Teun Koopmeiners
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Teun Koopmeiners
  • Atalanta wygrała na wyjeździe 3:0 z Napoli
  • Wynik meczu w końcowych minutach podwyższył Teun Koopmeiners
  • La Dea wyprzedza w tabeli Napoli o 5 punktów

Deklasacja w Bergamo, Koopmeiners dobił Napoli

Atalanta Bergamo w pierwszym meczu Serie A po przerwie reprezentacyjnej udało się na wyjazdowe starcie z Napoli. La Dea zapewniła swoim fanom ogromny powód do zadowolenia, bowiem niespodziewanie gładko wygrali 3:0 z aktualnym mistrzem Włoch.

Podopieczni Gian Piero Gasperiniego worek z bramkami otworzyli w pierwszej połowie meczu za sprawą Miranchuka. Jeszcze przed przerwą bramkę do szatni zdobył Gianluca Scamacca. Ostateczny cios, który posłał Napoli na deski zadał Teun Koopmeiners. Holenderski pomocnik świetnie zachował się w polu karnym i strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza rywali.

Atalanta po zwycięstwie z Napoli umocniła się na 5. miejscu w tabeli ligowej. Po 30. kolejkach mają 5 punktów nad Partenopei, którzy są bezpośrednio za ich plecami. W dodatku zespół z Lombardii ma rozegrany jeden mecz mniej.