Obrońca Juventusu przygotowuje się do końcówki sezonu. “Będziemy grać o życie”

Juventus w niedzielny wieczór przerwał złą passę i wreszcie odniósł zwycięstwo w lidze. Zwycięską bramkę w spotkaniu z Fiorentiną strzelił Federico Gatti. Reprezentant Włoch, cytowany przez "JuvePoland", przyznał, że przed drużyną teraz kluczowe spotkania

Federico Gatti
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Federico Gatti
  • Juventus w niedzielę odniósł zwycięstwo w spotkaniu z Fiorentiną 1:0
  • Bohaterem meczu został Federico Gatti, który strzelił zwycięskiego gola
  • Włoch po spotkaniu przyznał, że teraz drużyna będzie grała o życie

Federico Gatti: Myślimy mecz po meczu

Niedzielne zmagania w rozgrywkach Serie A zakończyło spotkanie Juventusu z Fiorentiną. Spotkanie na Allianz Stadium ostatecznie zakończyło się zwycięstwem “Bianconerich” 1:0. Zwycięskiego gola w 21. minucie strzelił Federico Gatti.

Defensor reprezentacji Włoch po spotkaniu poruszył temat kolejnych nadchodzących meczów. 25-latek w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że teraz przed Juventusem kluczowe mecze, aby zagwarantować sobie awans do Ligi Mistrzów.

To niesamowicie ważne zwycięstwo. Mamy za sobą dwa niezwykle trudne miesiące, dzisiejsza wygrana i ta wtorkowa dają nam dużo w kwestii morale. Przed nami półtora-dwa miesiące kiedy będziemy naprawdę dużo grać i będziemy grać o życie, musimy być na to gotowi. Myślimy jednak mecz po meczu – powiedział Gatti cytowany przez portal “JuvePoland”.

Sprawdź także: Juventus finalizuje ciekawy transfer, przejmie gwiazdę ligowego rywala