Legendarny Serb nie ma wątpliwości. “Pewnego dnia zostanie trenerem Juventusu”

Juventus latem może być zmuszony poszukać nowego trenera. Przyszłość Massimiliano Allegriego wciąż jest niejasna. Natomiast Darko Kovacević, były piłkarz "Bianconerich", w rozmowie z "Tuttomercatoweb" przekonuje, że w przyszłości szkoleniowcem Juve zostanie Zinedine Zidane.

Zinedine Zidane
Obserwuj nas w
Abaca Press / Alamy Stock Photo Na zdjęciu: Zinedine Zidane
  • Massimiliano Allegri po sezonie może opuścić szeregi Juventusu
  • Natomiast Darko Kovacević zdradził nazwisko trenera, który w przyszłości poprowadzi “Bianconerich”
  • Serbowi chodziło o Zinedine Zidane’a

Darko Kovacević: Zizou czuje miłość do Juventusu

Od dłuższego czasu trwa saga związana z Massimiliano Allegrim i jego przyszłością w Juventusie. Wciąż nie wiemy, czy włoski szkoleniowiec w przyszłym sezonie nadal będzie prowadził “Bianconerich”. Kontrakt 56-latka z klubem obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Natomiast Darko Kovacević w ostatnim wywiadzie dla “Tuttomercatoweb” zdradził nazwisko trenera, który w przyszłości zasiądzie za sterami Juventusu. Były serbski piłkarz uważa, że szkoleniowcem “Bianconerich” zostanie Zinedine Zidane.

Wziął od Ancelottiego spokojną wiedzę, jak zarządzać szatnią wielkich mistrzów. Zizou czuje miłość do Juventusu i nigdy tego nie ukrywał. Pewnego dnia zostanie trenerem Juventusu: jestem tego pewien. Nie wiemy jednak kiedy – powiedział Kovacević cytowany przez “JuvePoland”.

Sprawdź także: Perełka Juventusu wróci do Anglii? Cztery kluby zainteresowane transferem

Komentarze